Kontakt

Vem? Är du osäker på vem i vårat team som skall ha ditt mail kan du skicka till info@asosweden.se så ser vi till att mailet får rätt mottagare!

Försäljning A.S.O

Försäljningschef A.S.O

Håkan Berg

A.S.O Håkan Berg

Mobil: +46(0)768-236 906
email: hakan@asosweden.se

Scanna Vcard

qr code hakan

Anderson Norrköping – A.S.O

Personal Anderson Norrköping – A.S.O

Verksamhetsansvarig, försäljning

Robert Vesterlund
Robert Vesterlund

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-55 45 63
email: robert@asosweden.se

Försäljning

Peter Vikström
Peter Vikström

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se


Montering

Valentin Salihu
valentin anderson aso hemsida

email: valentin@asosweden.se

Montering

Lucas Pressfelt

aso lucas square

email: lucas@asosweden.se

Montering

Calle Petterson

aso carl johan square

email: calle@asosweden.se

ScenProdukter Stockholm – A.S.O

Personal ScenProdukter Stockholm – A.S.O

Verksamhetsansvarig, försäljning

Tomas Nilsson
tomas nilsson aso scenprodukter 3

Direkt: +46(0)8-121 309 31
Mobil: +46(0)707-19 29 93
email: tomas@asosweden.se

Försäljning

Peter Vikström
Peter Vikström

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se

Försäljning, projektering

Tage Vikberg
Tage 1

Telefon: +46(0)708-94 19 32
email: tage.vikberg@scenprodukter.se


Tillverkning, montering

Christian Vikberg
Christian 1

Direkt: +46(0)8-121 309 35
Mobil: +46(0)737-085464
email: christian@scenprodukter.se

Montering

Michael Jörgensen
mikael jorgensen scenprodukter aso

Telefon: +46(0)70-736 43 10
email: michael@scenprodukter.se

Tillverkning, montering

Thomas Dahlgren
Thomas 1

Telefon: +46(0)8-771 40 20
email: thomas@scenprodukter.se

OKERO Göteborg – A.S.O

OKERO Norrköping – A.S.O

Personal OKERO Göteborg – A.S.O

Produktions- & inköpsansvarig, försäljning

Marcus Karlsson
Marcus 2

Direkt: +46(0)31-797 21 03
Mobil: +46(0)708-10 56 81
email: marcus@okero.se

Försäljning

Peter Vikström
Peter 2

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se

Teknikansvarig, montering

Nikelas Johansson
Nikelas 2

Direkt: +46(0)31-797 21 04
email: nikelas@okero.se


Montering

Eva Linderoth
Eva 2

Direkt: +46(0)31-797 21 05

Montering, el-ritning

Mikael Linderoth
Mikael 2

Direkt: +46(0)31-797 21 05
email: mikael@okero.se

Personal OKERO Norrköping – A.S.O

Försäljning, projektledning, teknisk planering – Norrköping

Robert Vesterlund
Robert 2

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-554563
email: robert@asosweden.se

Ekonomi

Ekonomiansvarig

Jennifer Lundberg

Mobil: 0763-409236
email: jennifer@rvb.se 

Övrig personal / IT

IT-ansvarig

Matti Lovell
matti lovell okero

Mobil: +46(0)724-01 22 14
email: matti@asosweden.se

A.S.O