Kontakt

Kontakta A.S.O – Vänligen se alla kontaktuppgifter till rätt avdelning nedan.

Vem? Är du osäker på vem i vårat team som skall ha ditt mail kan du skicka till info@asosweden.se så ser vi till att mailet får rätt mottagare!

Kontakta Anderson & co

Kontakta Scenprodukter

Kontakta OKERO

Kontakta OKERO Norrköping

A.S.O ( övriga )

Personal på Anderson & co

Robert Vesterlund
Robert Westerlund

Försäljning

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-55 45 63
email: robert@anderson-co.se

Peter Vikström
Peter Vikström

VD, Försäljning

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@okero.se

Calle Marlow
Calle Marlow

Montör

Mobil: +46(0)738-44 77 75
email: calle@anderson-co.se

Karl Lindstam
Karl Lindstam

Montör

Mobil: +46(0)706-84 37 640
email: karl@anderson-co.se

jonathan l aso anderson co 2
Jonathan Liljekvist

Montör

Mobil: +46(0)768-43 76 80
email: jonathan@anderson-co.se

Personal på Scenprodukter

Alexander Genberg

Försäljning, projektering

Direkt: +46(0)8-121 309 31
Mobil: +46(0)707-19 29 93
email: alexander@scenprodukter.se

Peter Vikström
Peter Vikström

VD, Försäljning

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@okero.se

Thomas 1
Thomas Dahlgren

Tillverkning, montering

Telefon: +46(0)8-771 40 20
email: thomas@scenprodukter.se

Christian 1
Christian Vikberg

Tillverkning, montering

Direkt: +46(0)8-121 309 35
Mobil: +46(0)737-085464
email: christian@scenprodukter.se

Tage 1
Tage Vikberg

Försäljning, projektering

Telefon: +46(0)708-94 19 32
email: tage.vikberg@scenprodukter.se

Jacob 2
Jacob Kiehn

Verksamhetschef

Tel. +46 (0)707 44 37 86
E-post: jacob@asosweden.se

Personal på OKERO

Marcus Karlsson

Marcus 2

Produktions- & inköpsansvarig, försäljning

Direkt: +46(0)31-797 21 03
Mobil: +46(0)708-10 56 81
email: marcus@okero.se

Peter Vikström

Peter 2

VD, försäljning

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@okero.se

Nikelas Johansson

Nikelas 2

Teknikansvarig, montering

Direkt: +46(0)31-797 21 04
email: nikelas@okero.se

Eva Linderoth

Eva 2

Montering

Direkt: +46(0)31-797 21 05

Mikael Linderoth

Mikael 2

Montering, el-ritning

Direkt: +46(0)31-797 21 05
email: mikael@okero.se

Robert Vesterlund

Robert 2

Försäljning, projektledning, teknisk planering – Norrköping

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-554563
email: robert@okero.se

Övrig personal

Matti Lovell

matti lovell okero

IT-ansvarig

Mobil: +46(0)702-401 22 14
e-mail: matti@asosweden.se

Christina Palm

Christina 2

Ekonomi

Direkt: +46(0)31-79 79 562
e-mail: christina@rvb.se