Kontakt

Vem? Är du osäker på vem i vårat team som skall ha ditt mail kan du skicka till info@asosweden.se så ser vi till att mailet får rätt mottagare!

Anderson Norrköping – A.S.O

Personal Anderson Norrköping – A.S.O

Robert Vesterlund

Verksamhetsansvarig, försäljning

Robert Vesterlund

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-55 45 63
email: robert@asosweden.se

Peter Vikström

Försäljning

Peter Vikström

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se

Calle Marlow

Montering

Calle Marlow

Mobil: +46(0)738-44 77 75
email: calle@asosweden.se


Karl Lindstam

Montering

Karl Lindstam

Mobil: +46(0)768-43 76 40
email: karl@asosweden.se

Jonathan Liljekvist

Montering

jonathan l aso anderson co 2

Mobil: +46(0)768-83 91 76
email: jonathan@asosweden.se

Scenprodukter Stockholm – A.S.O

Personal Scenprodukter Stockholm – A.S.O

Tomas Nilsson

Verksamhetsansvarig, försäljning

tomas nilsson aso scenprodukter 3

Direkt: +46(0)8-121 309 31
Mobil: +46(0)707-19 29 93
email: tomas@asosweden.se

Peter Vikström

Försäljning

Peter Vikström

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se

Tage Vikberg

Försäljning, projektering

Tage 1

Telefon: +46(0)708-94 19 32
email: tage.vikberg@scenprodukter.se


Christian Vikberg

Tillverkning, montering

Christian 1

Direkt: +46(0)8-121 309 35
Mobil: +46(0)737-085464
email: christian@scenprodukter.se

Michael Jörgensen

Montering

mikael jorgensen scenprodukter aso

Telefon: +46(0)70-736 43 10
email: michael@scenprodukter.se

Thomas Dahlgren

Tillverkning, montering

Thomas 1

Telefon: +46(0)8-771 40 20
email: thomas@scenprodukter.se

OKERO Göteborg – A.S.O

OKERO Norrköping – A.S.O

Personal OKERO Göteborg – A.S.O

Marcus Karlsson

Produktions- & inköpsansvarig, försäljning

Marcus 2

Direkt: +46(0)31-797 21 03
Mobil: +46(0)708-10 56 81
email: marcus@okero.se

Peter Vikström

Försäljning

Peter 2

Direkt: +46(0)31-797 21 02
Mobil: +46(0)706-350 333
email: peter@asosweden.se

Nikelas Johansson

Teknikansvarig, montering

Nikelas 2

Direkt: +46(0)31-797 21 04
email: nikelas@okero.se


Eva Linderoth

Montering

Eva 2

Direkt: +46(0)31-797 21 05

Mikael Linderoth

Montering, el-ritning

Mikael 2

Direkt: +46(0)31-797 21 05
email: mikael@okero.se

Personal OKERO Norrköping – A.S.O

Robert Vesterlund

Försäljning, projektledning, teknisk planering – Norrköping

Robert 2

Direkt: +46(0)11-18 00 75
Mobil: +46(0)705-554563
email: robert@asosweden.se

Ekonomi

Anna Viktorsson Stagnborg

Ekonomiansvarig

Direkt: +46(0)11-18 00 74
Mobil: +46(0)706-52 18 49
email: anna@asosweden.se

Övrig personal / IT

Matti Lovell

IT-ansvarig

matti lovell okero

Mobil: +46(0)724-01 22 14
email: matti@asosweden.se

A.S.O