Kontakt

OKERO är väldigt flexibla. Utnyttja det!

E-post

OKERO Göteborg

Adress: Kärrlyckegatan 24A / 418 78 Göteborg
Telefon: +46 (0)31 79 72 101

OKERO Norrköping

Adress: Kabelvägen 4 / 602 10 Norrköping
Telefon: +46 (0)11 18 00 75

Personal Göteborg

Peter Vikström

VD, försäljning

Direkt: 031 79 72 102
Mobil: 0706 35 03 33
e-mail: peter@okero.se 

Marcus Karlsson

Produktions- & inköpsansvarig, försäljning

Direkt: 031 79 72 103
Mobil: 0708 10 56 81
e-mail: marcus@okero.se

Eva Linderoth

Montering

Direkt: 031 79 72 105

Nikelas Johansson

Teknikansvarig, montering

Direkt: 031 79 72 104
e-mail: nikelas@okero.se

Mikael Linderoth

Montering, el-ritning

Direkt: 031 79 72 105
e-mail: mikael@okero.se

Matti Lovell

IT-ansvarig

e-mail: matti@okero.se

Christina Palm

Ekonomi

Direkt: 031 79 79 562
e-mail: christina@rvb.se

Personal Norrköping

Robert Vesterlund

Försäljning, projektledning, teknisk planering

Direkt: 011 18 00 75
Mobil: 0705 554 563
e-mail: robert@okero.se